Kadın Saç Kesim Teknikleri – Graduasyon Bob

Kadın Saç Kesim Teknikleri – Graduasyon Bob

Kadın Saç Kesim Teknikleri – Graduasyon Bob

Regularprice: 0$   –   Saleprice: 0$

Duration: 30 mins   – Rating: 4.4369316

Instructors: Sinan Ergün

Reviews: 64   –  Salepage

Categories:  Lifestyle,Beauty & Makeup   –   Sku: 2915396


Saç kesiminde kusursuzluğu ve sürekli başarının formülünü mü arıyorsunuz? Bugünün ve yarının en trend kesim modellerini önceden öğrenmek ve hatasız uygulamak mı istiyorsunuz? Bu kursa kayıt olarak benimle birlikte adım adım saç kesiminin teorilerini ve uygulamalarını öğrenebilirsiniz!

Bu kurs sayesinde her seferinde aynı kusursuzlukta saç kesiminin formülünü ve saç kesiminin detaylarını öğrenerek başarınızın sürekliliğini sağlayacaksınız. Bugüne kadar 2000‘den fazla öğrencime öğrettiğim formülleri ve ipuçlarını sizinle paylaşarak, teknik sahibi ve hatasız bir saç sanatçısı olmanızı sağlayalım.

Profesyonel saç kesim sanatı varılacak bir sondan öte, bir yolculuktur. Bu tutkulu yolculukta bana her zaman Udemy üzerinden veya Instagram sayfalarım @sinanergun ve @sinanergunhaireducation aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sinan Ergün Kimdir?

Saçı, ancak sanatçının yeteneğiyle güzelliği ortaya çıkan, kişiye özel bir sanat eseri olarak gören Sinan Ergün, kadın ve erkek kesimlerinde hayal gücünün sınırlarını keşfediyor.

20 seneyi aşkın süredir profesyonel olarak kuaförlük yapan Ergün, Toni&Guy, London, Emre Ayaksız Hair Palace gibi İstanbul’un en seçkin kuaförlerinde hizmet vermiştir.

Aktif kuaförlük hizmetinin yanı sıra 2012 yılından itibaren Uluslararası Pivot Point firmasının Türkiye Genel Koordinatörü ve Saç Kesim Teknikleri Eğitmenliği görevinde bulunarak 2000’den fazla öğrenciye eğitim vermiştir. Birebir ve sınıflı eğitimlerinde kadın saç kesim, erkek saç ve sakal kesim teknikleri eğitimleri bulunmaktadır.

Türkiye Yılın Kuaförü ödülü ile birlikte moda dergileri için kapak fotoğraf saçları, yarışma koçluğu, yarışmalarda jüri üyelikleri, üniversitelerde kariyer sohbetleri, sayısız workshop ve sahne şovları ile tutkulu olduğu kuaförlüğe ve kuaförlük sektörüne katkılarda bulunmuştur.


download 155424 640 e1627618418835

We’re sorry. Currently our data storage account has been locked due to a policy violation. We will update the download links as soon as possible. You can also sign up for email notifications when the courses you want are updated. Sorry for this inconvenience.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *